BİZ KİMİZ?

RDM Trade Hakkında

2011 yılında İzmir’de kurulan RDM şirketimiz yem hammaddeleri, yem katkı ürünleri, evcil hayvan yemleri ve gıda ürünleri ile hayvancılık ve gıda sektörüne hizmet vermektedir. Yurt dışından ithal ettiğimiz ürünleri yurt içi pazarına yönlendirerek gıda ve yem sektöründe güvenilir ortağınız olarak tüm süreçlerde yanınızdayız.

Balık, büyükbaş ve küçükbaş, kanatlı, evcil hayvan yemleri konularında üretim yapan firmalara hammadde tedariği yaparak onların ihtiyaçlarını karşılıyor, sektörün lider kuruluşlarıyla çalışıyoruz.

Sektöre dair yerel ve uluslararası bilgi birikimimiz ve ağırlıklı olarak Ziraat, Su Ürünleri, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun nitelikli çalışanlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Genç, dinamik, aktif ve çözüm odaklıyız. Sürdürülebilir ve geliştirilebilir iş ortaklıklarının peşindeyiz.

Yurt dışında uzun yıllardır çalıştığımız partnerlerimizle doğru ve kaliteli ürünü uygun fiyata sağlıyor; gümrük mevzuatına uygun, istenilen kalite değerlerini karşılayan üreticilerden sağlanan ürünleri lojistik konusunda deneyimli ekibimizle sorunsuz bir şekilde size ulaştırıyoruz. Tüm süreçlerde yanınızda olarak satış sonrası destek sunuyoruz.